Přemýšlíte nad zřízením půjčky? Pokud ano, v podstatě máte dvě možnosti. Na trhu jsou půjčky bankovní a nebankovní. Bankovní jsou kvalitní a bezpečné, pro mnohé jsou však nedosažitelné, jelikož banky mají extrémně přísná pravidla pro zřízení úvěru. I taková půjčka 20000 Kč může být v bance velkým problémem. Nejčastějšími důvody k zamítnutí jsou nízké příjmy a záznam v registru dlužníků. Tento problém však mohou velmi snadno vyřešit právě nebankovní úvěry, nabízené nebankovními společnostmi. Ty jsou velmi často určeny právě pro všechny, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit.

Stěžejním produktem jsoupujčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem. Jedná se o univerzální a bezpečný produkt vhodný takřka pro každého. Určitě se ptáte, jak je to s bezpečností těch produktů. Dnešní společnosti působí na trhu řadu let, mají mnoho klientů, bohaté zkušenosti a renomé, není tak žádný důvod mít strachy. Zvláštním typem nebankovního úvěru je půjčka na směnku ihned. Ta je trochu rizikovější, jelikož může být nabízena kýmkoliv a uzavírá se na směnku. Při volbě správného zřizovatele však můžete získat dobrou a výhodnou půjčku a to především okamžitě bez zbytečného čekání.

Nyní však zpět ke standardním nebankovním úvěrů. Pro koho jsou tedy vhodné? Máte-li nízké příjmy, určitě produkt oceníte. Není totiž vyžadován doklad o výši příjmů, takže vůbec nezáleží na tom, jak velké vaše příjmy jsou a máte-li vůbec nějaké. Produkt je tak ideální pro nezaměstnané, důchodce či ženy na MD.

Produktu oceníte i v případě, máte-li problémy se splácením a tedy i záznam v registru dlužníků. Tyto firmy do registru dlužníků nenahlíží, nezáleží tak na tom, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké. Produkty z nebankovního sektoru jsou tedy skutečně výhodné a kvalitní, což dokazuje i značný zájem o ně.