Jste nezaměstnaní? Máte problém najít práci? Máte nedostatek finančních prostředků pro uživení sebe i rodiny? Řešením se může zdát půjčka. Paradoxem však je, že zažádáte-li o úvěr a Váš příjem je podprůměrný, zcela jistě Vám bude zamítnutý. Vždyť půjčky potřebují většinou právě ti, kteří mají nedostatek prostředků! Banky však chtějí mít určitou jistotu, že budou peníze spláceny a tak zřídí úvěr jen zaručeným a zajištěným žadatelům. Pokud jsou tedy Vaše příjmy nízké, úvěr v bance nedostanete.
Proto existuje na trhu celá řada nebankovních společností, které nabízí možnost zřízení úvěru těm, kteří tak nemohou učinit v bance. Z takových společností strach mít nemusíte, působí na trhu řadu let, mají bohaté zkušenosti a vědí, co dnešní klienti od úvěru očekávají. Nabízené produkty si bez sebemenších problémů mohou zřídit i ti, kteří mají nízký úrok.
Nejoblíbenějším produktem jsou půjčky pro nezaměstnané. Jak je z názvu patrné, určené jsou pro ty, kteří na tom nejsou s příjmem zrovna nejlépe. Úvěr Vám bude zřízen bez nahlížení do dokladu o výši příjmů, nezáleží tak na tom, jaké máte příjmy a zda vůbec nějaké máte. Půjčky pro nezaměstnané Vám budou zřízení i v případě, jste-li nezaměstnaní a máte-li nulové příjmy.
Tyto úvěry jsou často v kombinaci s expresním produktem, zvaným půjčky do 24 hodin. Zřízení takových úvěrů bývá nejpozději do jednoho dne od zažádání úvěru, jedná se o nejrychlejší možnost zřízení úvěru. Půjčky do 24 hodin jsou rychlejší než jakákoliv půjčka v bance.
Existují i tzv. půjčky na směnku. Ty jsou rozšířené, je však nutná opatrnost, jelikož je může nabízet každý a nachází se tak na trhu mnoho podvodníků. Pokud však narazíte n kvalitního a zaručeného zřizovatele, mohou být právě půjčky na směnku tím nejlepším řešením.