Pokud si stále myslíte, že jsou banky tím nejlepším řešením pro získání půjčky, čtěte dále, možná se přesvědčíte o opaku. Vzhledem k tomu, že jsou právě banky velmi často vychvalovány v reklamách a podobných kampaních, mají velmi dobré veřejné mínění. Skutečnost je však trochu jiná. V těchto reklamách se například dozvídáte, že si jejich půjčku může zřídit každý a že si může půjčit kolik chce. Po pravdě, pokud chcete získat bankovní půjčku, musíte mít dostatečně vysoký příjem a nesmíte být v registru dlužníků. Půjčka z banky rozhodně není pro každého. Jak to vyřešit, Nebankovní půjčky jsou sice méně známe, o to však mají co nabídnout!
Nebankovní půjčky jsou takové, které jsou zřizovány soukromým sektorem, nikoli oficiálním bankovním. Podmínky pro zřízení nebankovní půjčky se tak od klasické značně liší právě ve prospěch žadatele o ni. Co nebankovní půjčky nabodnou? Obvykle jsou vhodné pro všechny! Existuje jich několik druhů.
Prvním typem jsou půjčky bez registru. Ty jsou vhodné pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a ocitli se tak v registru dlužníků. Dostat se do tohoto registru není žádný problém, stačí zapomenou na pár splátek a jste tam. Šance, dostat se z něj, je mizivá. Pokud tedy potřebujete peníze, půjčky bez registru jsou vhodným řešením!
Dalším typem jsou půjčky pro nezaměstnané. Jak z názvu vypovídá, ty jsou určené především pro nezaměstnané a pro ty, kteří mají nízký pravidelný příjem. Půjčky pro nezaměstnané tak jsou vhodné pro lidi bez práce, ale také např. pro matky na mateřské dovolené či důchodce. Zřízení takové půjčky je vskutku jednoduché.
Pokud tedy hledáte kvalitní a bezpečnou půjčku, rozhodně volte nebankovní půjčky. Výběrem půjčky pro nezaměstnané či půjčky bez registru rozhodně chybu neuděláte!