Je známo, že bankovní instituce nabízí kvalitní a bezpečné produkty. Problém je však v tom, že banky mají extrémně přísné podmínky pro schvalování úvěrů, půjčku v bance si tak nemže dovolit každý. Je mnoho těch, kterým je úvěr zamítnutý.Nejčastějším důvodem je nízký příjem nebo problémy se splácením. Tento problém však velice elegantně řeší nebankovní úvěry, které jsou stále oblíbenější a veřejnosti přístupnější. Nebankovních produktů se bát nemusíte, jelikož existují firmy, které působí na trhu skutečně řadu let, mají mnoho klientů a dobré zázemí. Takové firmy jsou na stejné úrovni jako banky a často nabízí i výhodnější produkty. A na jaké konkrétní produkty můžete narazit?
Nebankovní půjčky bez registru a zástavy patří mezi nejvyhledávanější produkty, nabízené nebankovními společnostmi. Jsou ideální volbou pro všechny, kterým byl úvěr v bance zamítnut z důvodu záznamu v registru dlužníků. Pokud jste měli v minulosti problémy se splácením, jistě jste se octli v registru dlužníků. Z tohoto registru není možnost úniku a žádná banka nezřídí úvěr těm, kteří záznam mají. Proto jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy velice oblíbené a vyhledávané.
Je Váš příjem podprůměrný či nulový? Tak to Vám bankovní úvěr bude zcela jistě zamítnut. Jediným kvalitním řešením je zřízení půjčky pro nezaměstnané, která je ideální volbou pro všechny, kteří si z důvodu nízkého příjmu úvěr v bance dovolit nemohou. Půjčky pro nezaměstnané jsou zřizovány bez nutnosti dokladu o výši příjmů, na tom, jaké máte příjmy, tedy vůbec nezávisí.
A posledním produktem, který jistě stojí za zmínku, jsou půjčky od soukromých osob. Ty jsou vhodné pro všechny, kteří vědí co chtějí. Půjčky od soukromých osob Vám budou zřízeny tak, jak chcete, podmínky si můžete nastavit libovolně.