Máte nízké příjmy? Dostali jste se do problémů se splácením? Rádi byste si zřídili úvěr, žádná banka vám jej nechce schválit? Nic si z toho nedělejte, takových, jako jste vy, je skutečně mnoho. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů, takže máte-li podprůměrný či dokonce nulový příjem, banka vám žádost jednoznačně zamítne. Naštěstí existuje snadné řešení. Na trhu je skutečně velké množství nebankovních společností, které umožňují zřízení úvěru i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Produkt se jmenuje půjčka bez doložení příjmů. Jak je z názvu patrné, při zřizování nebudete muset předložit žádný doklad, který by potvrzoval vaše příjmy.

Proto je tento produkt vhodný i pro nezaměstnané, schválen vám bude i v případě, nemáte-li vůbec žádné dluhy. Proto jsou tyto úvěry často označovány jako půjčky pro nezaměstnané. O produkt je však velký zájem i ze strany důchodců, studentů a především žen na mateřské dovolené. Právě ty často hodnotí nabízený produkt jako jedinou šanci finanční podpory. Uživit rodinu z nízkých přídavků je totiž velice obtížné a často i nemožné. Ovšem půjčky ihned na ruku jasně dokazují, že nebankovní úvěry jsou vhodné i pro ty, kteří se zřízení úvěru v bance nemají žádný problém.
Vzhledem k tomu, že banka musí před zřízení úvěru zkontrolovat mnoho dokladů a potvrzení, je zřízení úvěru v bance časově náročné, obvykle zabere několik dní až týden. Potřebujete-li peníze skutečně rychle, bankovní řešení není v tomto ohledu výhodné.

U nebankovních produktů nedochází ke kontrole žádných dokladů, nic tak nepřekáží okamžitému zřízení úvěru. Stačí jen vyplnit krátký online formulář se všemi potřebnými údaji a ještě dnes vám budou peníze odeslány na účet.