Chystáte se na nákup, stavbu či rekonstrukci nemovitosti? Tak to se téměř jistě bez kvalitní hypotéky neobejdete. Navštívili jste banku a zjistili jste, že Vám byla hypotéka zamítnuta z důvodu, že patříte mezi rizikové klienty? Banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů, zkrátka, jen tak někdo si úvěr v bance zřídit nemůže. Pokud máte nižší příjmy nebo jste měli někdy problémy se splácením, je zcela jisté, že Vám bude bankovní úvěr zamítnutý.
Právě proto existují nebankovní společnosti, které nabízí možnost zřízení úvěru na bydlení i pro ty, kteří tak nemohou učinit v bance. Tyto nebankovní společnosti jsou v dnešní době na podobné kvalitativní úrovni jako banky, nemusíte se tak obávat nekvalitních produktů či podvodu. Zřízení nebankovního úvěru je snadné, bezpečné a zvládne to každý. A jaký úvěr na bydlení naleznete u nebankovních společností?
Produkt nese název nebankovní hypotéka a je ideální volbou pro všechny, kteří si nemohou dovolit zřízení hypotéky v bance nebo je nebaví zdlouhavé čekání a podkládání mnoha dokumentů. Nebankovní produkt na bydlení Vám bude zřízený prakticky okamžitě, bez zdlouhavého čekání. Stačí jen vyplnit krátký online formulář a čekat na schválení. Peníze tak můžete mít ještě dnes. Nebankovní hypotéka je vhodná skutečně pro každého. Máte nízký příjem? Nevadí, není totiž vyžadován doklad o výši příjmů. Měli jste v minulosti problémy se splácením? Ani to není překážkou, do registru dlužníků není nahlíženo.
Vyhovuje Vám styl hypotéky, tj. dlouhodobý úvěr s nízkým příjmem? Pokud ano, avšak půjčené peníze nechcete použít k financování nemovitosti, možná Vás zaujme americká hypotéka. Jedná se o bezúčelový úvěr, tzn. Nemusíte dokládat, k jakým účelům budou finance použity. Americká hypotéka je tak vhodná k financování čehokoli.