Je tak trochu ironií, že ti, kteří úvěr skutečně potřebují, si jej v bance nemohou zřídit. Banky totiž zřizují úvěry jen finančně zaopatřeným, máte-li podprůměrné či nulové příjmy, s bankovním úvěrem se můžete rozloučit. Na trhu jsou však naštěstí nabízeny půjčky bez doložení příjmů, vhodné pro ty, jejichž úvěr není zrovna vysoký a kteří potřebují akutní finanční injekci. Nebankovní společnosti jsou v současné době velmi kvalitní a z nabízených produktů nemusíte mít žádné obavy. Můžete slyšet názory, že nebankovní úvěry jsou nekvalitní a nebezpečné. Možná tomu bylo tak před několika lety, v současné době jsou však nebankovní společnosti na velmi vysoké úrovni, mají velké zisky, mnoho klientů, velké zázemí a vědí, co klienti chtějí.

Zmíněné půjčka bez doložení příjmu jsou zřizovány bez nahlížení do dokladu o potvrzení o příjmu. To znamená, že tak vůbec nezáleží na tom, kolik vyděláváte. Právě proto se často označují jako půjčky pro nezaměstnané, schváleny vám budou i v případě, máte-li nulové příjmy. Jsou velice oblíbené. A u koho si získávají největší obdiv? Vynecháme-li nezaměstnané, kterých je pochopitelně nejvíce, značný zájem je ze strany svobodných matek. Ty totiž nemají kromě nízkých přídavků žádné příjmy, nutně potřebují peníze pro uživení sebe samy a svých ratolestí a žádná banka jim úvěr nezřídí. V tomto případě mohou být půjčky pro nezaměstnané skutečným vykoupením.

Nebankovní půjčky jsou však oblíbené i u těch, kteří si úvěr v bance mohou dovolit. Problém je totiž v tom, že kontrola všech dokladů zabere nějaký čas a tak zřízení bankovní půjčky trvá dny až týdny. Nebankovní společnosti nabízí půjčky ihned na účet, které jsou zřízeny prakticky okamžitě. Jak bylo zmíněno, tyto společnosti totiž nevyžadují prakticky žádné doklady a tak není nic, co by v okamžitém zřízení nebankovního úvěru bránilo. Nabízené půjčky ihned na ruku jsou jediným řešením, jak získat peníze prakticky okamžitě.

KW: půjčka bez doložení příjmů, půjčky pro nezaměstnané, Půjčky ihned na ruku