Víte, že zřízení úvěru nemusí být vůbec psychicky náročným aktem? Ačkoliv patří mezi nejžádanější úvěry ty bankovní, právě ty nemusí být nejlepším řešením. Jejich zřízení je totiž náročné a zdlouhavé. Na trhu existuje velké množství nebankovních společností, jejichž získání je mnohem snazší, i ty však mají dnešním klientům co nabídnout. Hlavní vlastností nebankovních společností je jejich přístupnost. Zatímco úvěr v bance si může zřídit je někdo, nebankovní úvěry jsou vhodné téměř pro každého. I zřízení nebankovních úvěrů je velice svižné, narozdíl od bank, které zřídí půjčku až za několik dní, často i týdnů. Představme si stěžejní produkty, nabízené právě nebankovními společnostmi.

Nejvyhledávanějším produktem jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Ty jsou oblíbené z prostého důvodu. Nejvíce zamítnutých úvěrů v bance je z důvodu nedostatečné výše příjmu. U tohoto produktu to však nevadí, jelikož doklad o výši příjmů není nutný. Z toho plyne, že vám bude úvěr zřízení bez ohledu na to, kolik vyděláváte. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou oblíbené nejen u nezaměstnaných, velkou část zájemců tvoří ženy na mateřské dovolené, které peníze potřebují a nemají možnost bankovního zřízení.

Druhým nejoblíbenějším produktem jsou půjčky bez registru a poplatku. Jsou určeny všem, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Patříte-li mezi ně i vy, jedná se o produkt pro vás jako vyšitý. Půjčky bez registru a poplatku jsou zřizovány bez nahlížení do registru dlužníků, nezáleží tak na tom, zda máte nějaké dluhy a pokud je máte na tom, jak jsou velké. Navíc, neplatíte žádné poplatky předem ani skryté poplatky, produkt je tak maximálně bezpečný.

A posledním, trochu atypickým druhem nebankovního úvěru jsou půjčky od soukromých osob. Jsou oblíbené, jelikož nabízí individuální přístup. Se soukromým investorem se můžete dohodnout na takových podmínkách, které budou vyhovovat jen vám. Půjčky od soukromých osob tak potěší ty, kteří mají ucelenou představu o tom, jaký produkt hledají.