Jistě jste slyšeli spoustu chvály na půjčky, které můžete získat v bance. Víte však, že tyto bankovní úvěry rozhodně nejsou nejkvalitnější a že nejsou přístupné každému? Dnes se na trhu hojně vyskytují nebankovní půjčky, které jsou na velmi vysoké úrovni a v mnohém předhání i banky. Např. půjčky bez potvrzení úvěry jsou neskutečně žádané, jelikož nejvíce zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu. I nebankovní půjčky bez registru jsou velice oblíbené, jelikož jsou skvělou alternativou pro ty, kteří se dostali do problémů se splácením. Existují i půjčky od soukromých osob, které vynikají možností získání flexibilního úvěru na přání klienta.

Pojďme si jednotlivé typy úvěrů v krátkosti představit. Začneme nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším typem nebankovního úvěru – půjčky bez potvrzení o přijmu. Tyto úvěry jsou velmi oblíbené z důvodu, že banky mají v tomto ohledu postavenou laťku skutečně vysoko a úvěr zřídí jen skutečně zaopatřeným klientům. Proto patří právě tyto úvěry mezi nejvyhledávanější vůbec. Bez jakýchkoli problémů si tento nebankovní úvěr mohou zřídit i ti, kteří mají podprůměrný či dokonce nulový příjem a jsou tedy např. bez práce.

Na druhé straně existují nebankovní půjčky bez registru a zástavy, které jsou také velice vyhledávané a oblíbené. Jsou ideální pro ty, kteří udělali v minulosti krok vedle a octli se v registru dlužníků. Pokud se nacházíte v registru dlužníků, jedná se o ideální volbou. Produkt vám totiž bude zřízen bez náhledu do registru dlužníků, na tom, jaké máte dluhy, tak vůbec nezáleží.
A půjčky od soukromých osob jsou posledním produktem, o kterém se zmíníme. Tyto úvěry jsou v dnešní době také velmi oblíbené, a to především z důvodu, že jsou zřizovány přímo soukromými investory, se kterými se můžete velice jednoduše domluvit na individuálním programu. Produkt je tak vhodný pro ty, kteří mají ucelenou představu o produktu, který vyhledávají.