Máte zájem o půjčku? Navštívili jste banku a dozvěděli jste se, že Vám nemůže být schválena, jelikož nesplňujete podmínky? Zřídit si totiž půjčku v bance není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Bankovní společnosti mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček. Měli jste v minulosti problémy se splácením? Máte podprůměrný příjem nebo jste dokonce nezaměstnaní? Pak Vám půjčka v bance bude rozhodně zamítnuta. Ptáte se proč? Bankovní společnosti mají tak přísné podmínky pro to, aby zamezily velkému počtu neplatičů. To však bývá mnohdy kontraproduktivní. Pokud si tedy půjčku v bance dovolit nemůžete a přesto půjčku potřebujete, budete se muset porozhlédnout po nebankovní půjčce, která není o nic méně kvalitní než půjčka v bance.
Velmi oblíbeným nebankovním produktem jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu se staly základním nabízeným produktem, o který je největší zájem. Není se čemu divit, vždyť právě kvůli podprůměrným příjmům bývají půjčky v bance zamítnuty! Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, kteří by si rádi zřídili půjčky a mají podprůměrný příjem. Půjčky bez potvrzení o příjmu se hodí i pro nezaměstnané.
Dalším typem jsou půjčky od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob patří taktéž mezi půjčky nebankovními a bývají zřizovány nejčastěji soukromými investory. Půjčky od soukromých osob jsou výhodné pro všechny, kteří hledají půjčku přímo šitou na míru. Půjčky od soukromých osob umožňují zřízení půjčky takové, kterou hledáte.
Oba možnosti nabízí zřízení půjčky ihned na ruku. Půjčky ihned na ruku jsou oblíbené také u těch, kteří si půjčku v bance zřídit mohou. Žádná banka totiž neposkytne úvěr rychle, trvá to i několik dní až týdnů. Jedinou možností získání okamžité půjčky jsou právě půjčky ihned na ruku. Půjčky ihned na ruku jsou kvalitní a bezpečné.