Měli jste v minulosti problémy se splácením nebo se nyní topíte po uši ve dluzích? Pokud tomu tak je, je jasné, že Vám žádná bankovní instituce úvěr již nikdy nezřídí. Patříte mezi potenciálně rizikové klienty, kterým úvěr bude zamítnut. Pokud jste se dostali do problémů se splácením, jistě jste se octli v registru dlužníků. Problém je v tom, že z tohoto registru není úniku. Proto si již nikdy úvěr v bance dovolit nemůžete. Existuje jen jedno kvalitní alternativní řešení – nebankovní úvěr. Nelekejte se, v dnešní době jsou nebankovní úvěry na vysoké úrovni. Firmy, které je nabízí, jsou na trhu řadu let a vědí, co klienti očekávají. Také mají dobré zázemí i renomé. Jsou stále oblíbenější a je možné, že v budoucnu předčí i banky. A jaký je konkrétní produkt pro neplatiče?
Produkt nese název půjčky bez registru ihned. Úvěry jsou tedy zřizovány bez nahlížené do registru dlužníků, z čehož plyne, že pro zřízení úvěru není podstatné, zda máte nějaké problémy se splácením. Je tedy jedno, že jste měli v minulosti nějaké problémy se splácením. Půjčky bez registru Vám budou zřízeny i v případě, máte-li problémy se splácením v současné době a potřebujete vykrýt akutní dobu, úvěr Vám bude zřízen bez ohledu na výši dluhů. Jak je z názvu patrné, půjčky bez registru ihned jsou zřizovány skutečně okamžitě. To znamená, že po zažádání o půjčku Vám budou okamžitě odeslány peníze na Váš bankovní účet. To je užitečné v případě, kdy potřebujete peníze získat skutečně akutně. Pak jsou často právě půjčky bez registru jedinou možností, jelikož banky expresní zřízení nenabízí.
Pokud nevíte, pro jaký konkrétní produkt se ve velkém množství rozhodnout, volbou produktu smart půjčka nic nezkazíte. Tento produkt je vhodný pro všechny, kteří potřebují úvěr bez nahlížení bez registru, který bude zřízen v krátké době. Smart půjčka patří mezi expresní půjčky a je nabízena do výše 50 tisíc Kč.