Udělali jste v minulosti krok vedle a octli jste se v registru dlužníků? Pokud tomu tak je, pak jistě víte, že další zřízení úvěru v bance je již nemožné. Tak jsou stanoveny podmínky bank – pokud máte záznam v registru dlužníků, úvěr Vám bude zamítnutý. Problém je však v tom, že pokud se do registru dlužníků jednou dostanete, již z něj není možnosti úniku.
Jak tedy vyřešit tento problém? Poměrně snadno. Řešením jsou nebankovní společnosti, které umožní zřízení úvěru i těm, kteří mají záznam v registru dlužníků. Navíc, tyto firmy se dnes již vyrovnávají bankovním společnostem a jsou stále oblíbenější. Počet klientů neustále stoupá, zkušenosti jsou vysoké, praxe bohatá. Tyto firmy mívají velké zázemí a dobré renomé. Nemusíte tak z nich mít žádný strach.
Produkt, určený pro neplatiče, nese název půjčky bez registru. Jak je z názvu patrné, úvěr Vám bude zřízen bez nahlížení do registru dlužníků, Vaše dluhy tak nebudou vůbec prověřovány. Je tak jedno, jak velké Vaše dluhy jsou a kolik jich máte. Půjčky bez registru ihned přináší jedinečnou možnost zřízení těm, kteří si je v bance nemohou dovolit.
Jak je z názvu patrné, k vyřízení dochází okamžitě. Proto jsou tyto produkty oblíbené i u těch, kteří si sice bankovní úvěr mohou dovolit, ale peníze potřebují rychle. Zřízení půjčky v bance totiž zabere i déle než týden, což je velice nepraktické.
A pro jaký produkt se rozhodnout? Velice oblíbeným se stala Smart půjčka, která přináší velké možnosti, okamžité zřízení bez nahlížení do registru a půjčku ve výši až 50 tisíc Kč. Podobně je na tom i home credit půjčka, která je taktéž velice oblíbená a je veřejně známá. Tak nabízí úvěry ve výši až 150 tisíc Kč.