Všichni jistě víte, že pokud chcete půjčku, navštívíte banku. Všude z reklamních kampaní slyšíte, jak jsou bankovní půjčky výhodné a vhodné pro každého. Skutečnost je však trochu jiná. Bankovní úvěry jsou skutečně kvalitní a bezpečné, rozhodně však nejsou vhodné pro každého. Banky mají totiž extrémně přísné podmínky pro schvalování úvěrů. Máte nízký příjem? Měli jste někdy problémy se splácením? Pak Vám bankovní úvěr bude zcela jistě zamítnutý. Snaha zamezit případům nesplácením je maximální. Šance získat bankovní úvěr je stále nižší a nižší.
Řešení? Volba kvalitní a výhodné nebankovní půjčky. Nebankovních společností je na trhu v současné době velké množství, nemusí tak mít strach z toho, že byste byli omezeni ve výběru. Dnešní nebankovní společnosti jsou skutečně na vysoké úrovni, mají mnoho klientů a nabízené produkty jsou na vysoké úrovni. Tyto produkty jsou vhodné prakticky pro každého. Jaké konkrétní produkty jsou na trhu k dispozici?
Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou ideální volbou pro všechny, kteří mají podprůměrný příjem a nemohou si tak úvěr v bance dovolit. Díky tomuto produktu mají možnost získat úvěr i nezaměstnaní, není totiž vyžadován doklad o výši příjmů, půjčky bez potvrzení o přijmu jsou vhodné pro nezaměstnané, ale i studenty, důchodce či ženy na MD.
Kvalitní volbou jsou i půjčky od soukromých osob. Oblíbené jsou z důvodu, že nabízí flexibilní řešením na míru. Máte představu o tom, jak by Vaše půjčka měla vypadat? Půjčky od soukromých osob jsou poté jasnou volbou, jelikož se se zřizovatelem můžete domluvit na konkrétních podmínkách.