Jistě víte, že získat půjčku v bance je výkon hodný hrdiny. Bankovní společnosti mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček, díky tomu je mnoho těch, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou. Banky se tímto krokem snaží zamezit počtu případných neplatičů. Co tedy dělat, pokud Vám banka půjčku zamítla? Nejelegantnějším a nejbezpečnějším alternativním řešením je volba nebankovní půjčky. V současné době je na našem území mnoho nebankovních společností, které tyto půjčky nabízí a ze kterých nemusíte mít strach. Pojďme si představit základní typy půjček, které tyto společnosti nabízí.

Mezi nejvyhledávanější nebankovní produkty vůbec patří půjčky bez potvrzení o příjmu. Jak je již z názvu patrné, půjčky bez potvrzení o příjmu jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si nemohou dovolit půjčku v bance z důvodu nízkého příjmu. Nízký příjem – to je hlavní důvod, proč si lidé nemohou dovolit půjčku v bance. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné i pro nezaměstnané, jelikož zde není nutné předkládat jakýkoli doklad o výši příjmu. Je tedy jedno, zda máte nějaký příjem, půjčky bez potvrzení o příjmu Vám budou schváleny i bez něj.

Další možností je volba půjčky od soukromých osob. Tyto půjčky mají jednu velkou výhodu – individualitu. Rozhodnete-li se pro půjčky od soukromých osob, budete si moci zřídit půjčku na míru. Jelikož půjčky od soukromých osob zřizují soukromí investoři, nebývá problém domluvit se na individuálním řešení a získat tak půjčku Vašich snů.

Obě dvě možnosti jsou nabízeny jako půjčky ihned na ruku. To znamená, že hotovost získáte ihned po tom, co o půjčku zažádáte. O půjčky ihned na ruku je velký zájem i ze strany těch, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou. Důvod je prostý – vzhledem k množství papírování a kontrole mnoha dokladů trvá zřízení půjčky v bance několik dnů až týdnů. Pokud tedy potřebujete peníze skutečně rychle, půjčky ihned na ruku jsou jedinou elegantní možností. Zřízení je velmi jednoduché, stačí jen vyplnit krátký online formulář.