Přemýšlíte nad zřízením úvěru? Potřebujete finanční prostředky prakticky okamžitě? Ano, je možnost okamžitého zřízení úvěru, tu ovšem nehledejte u bankovních institucí. Proces schválení a zřízení bankovního úvěru je poněkud zdlouhavý z prostého důvodu. Podmínky pro schválení bankovní půjčky jsou přísné, musí dojít ke kontrole mnoha dokladů a dokumentů. Tato kontrola vyžaduje nějaký ten čas, proto trvá zřízení bankovního úvěru několik dní až týden. Potřebujete peníze rychle? Jediným kvalitním řešením jsou nebankovní půjčky.

Možná jste se právě zděsili, mnozí si totiž myslí, že nebankovní úvěry jsou nebezpečné a riskantní. Dnes už tomu tak není, existuje celá řada nebankovních společností, které mají bohaté zkušenosti a dobrou pověst. Zřídit si úvěr od takových společností není rizikovým krokem, podmínky často předčí mnohé banky. Pojďme se podívat na konkrétní expresní produkty.
Půjčky do 24 hodin jsou celkem svižným produktem vhodným pro všechny, kteří potřebují peníze v krátkém čase. Podání žádosti probíhá online, stačí jen vyplnit krátký online formulář a čekat n odeslání peněz, což trvá do 24 hodin. Půjčky do 24 hodin jsou kvalitní a rychlejší než bankovní.

Potřebujete-li peníze ještě rychleji, půjčky ihned to zajistí. Opět zde žádost probíhá pomocí online formuláře a ihned po jeho vyplnění jsou vám peníze odeslány na bankovní účet. Je však nutné si uvědomit, že bankovní transakce také trvají nějakou dobu, i přesto, že vám u půjčky ihned budou peníze okamžitě odeslány, na účet vám dorazí až za den, dva. To není chyba samotných nebankovních společností, nýbrž bank, s čímž se nedá bojovat.

Potřebujete-li získat peníze skutečně z hodiny na hodinu, jediným řešením jsou půjčky ihned na ruku. Zažádat o ně můžete přes internet nebo telefonicky, peníze vám budou předány při schůzce s pracovníkem společnosti nebo přímo v kamenné pobočce bank. Půjčky ihned na ruku jsou nejrychlejší možností získání úvěru.