Určitě všichni víte, jak „snadné“ je zřízení půjčky v bance. Trvá to věčnosti a musíte si projít celou řadou stvrzení, dokladů apod. Pokud hledáte jednodušší možnost, jak získat půjčku, čtěte dále. Existují totiž i alternativní způsoby schvalování půjček, které pomohou všude tam, kde banky zklamou.

Typickým příkladem je půjčka bez doložení příjmu. Půjčka bez doložení příjmů je vhodná pro všechny, kteří jsou nezaměstnaní či mají podprůměrný plat a nemohou si tak půjčku v bance dovolit. Půjčka bez doložení příjmů je skvělou volbou. Půjčka bez doložení příjmů je velmi snadno získatelná, stačí jen vyplnit krátký online formulář a čekat, než Vám bude schválena. Půjčka bez doložení příjmů se stala ideálním řešením pro ty, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou.

Dalším, taktéž vyhledávaným typem jsou nebankovní půjčky kde opravdu půjčí. Půjčky pro nezaměstnané jsou primárně určeny pro lidi bez práce. Pokud jste tedy nezaměstnaní a nemáte vůbec žádný příjem, pak jsou půjčky pro nezaměstnané právě pro Vás.

Dalším typem jsou půjčky ihned na ruku. Půjčky ihned na ruku se staly taktéž oblíbeným a vyhledávaným produktem, jelikož je vhodný i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením či mají podprůměrný plat. Půjčky ihned na ruku si často zřizují i ti, kteří si půjčku v bance dovolit mohou, potřebují však peníze skutečně rychle. Půjčky ihned na ruku jsou vyřízeny skutečně v minutě.