Měli jste v minulosti problémy se splácením? Jsou Vaše příjmy nízké? Toužíte po zřízení úvěru? Pokud si na tyto otázky odpovídáte „ano“, pak jediným kvalitním možným řešením je zřízení úvěru nebankovního charakteru. Nebankovní společnosti mají mnohem mírnější podmínky pro schvalování úvěru než banky, zřízení úvěru tak není tak není vůbec náročné, stačí jen vyplnit krátký online formulář a zažádat o úvěr.
Nebankovní společnosti mají mnohem benevolentnější podmínky pro schvalování úvěrů než banky, zřízení je skutečnou hračkou. Pokud Vám byl úvěr v bance zamítnutý, můžete si být jisti, že u nebankovní společnosti jej dostanete bez problémů. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů – snaží se eliminovat počet případných neplatičů a tak preventivně zamítnou úvěr všem, kteří nějakým způsobem patří mezi rizikové klienty. Patříte mezi ně i Vy? Zkuste jeden z mnoha nebankovních produktů.
Mezi nejoblíbenější produkty z nebankovní sféry patří půjčky bez potvrzení o příjmu. Ty jsou ideální volbou pro všechny, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit z důvodu, že je jejich příjem nižší než průměrný. Pokud se rozhodnete pro zřízení půjčky bez potvrzení o příjmu, úvěr Vám bude schválený i v případě, je-li Váš příjem nulový.
Máte problémy s dluhy? Půjčky bez registru a poplatku to snadno vyřeší. Není zde nahlíženo do registru dlužníků, půjčka Vám tedy bude zřízena i v případě, měli-li jste v minulosti problémy se splácením nebo máte dluhy v současnosti. Půjčky bez registru a poplatků jsou bezpečným řešením zřízení úvěr pro neplatiče.
Další alternativní možností jsou půjčky na směnku. Ty jsou ideální volbou v případě, že nedostanete úvěr nikde jinde. Patří mezi nejrizikovější, pokud však naleznete spolehlivého zřizovatele, pak právě půjčky na směnku mohou být nejlepším řešením