Je Váš příjem nízký nebo jste dokonce nezaměstnaní? Pak jistě oceníte jedinečnou příležitost finanční injekce. Navštívili-li jste již banku, zjistili jste, že Vám bude úvěr jednoznačně zamítnutý. Podmínky pro schvalování bankovních půjček jsou velice přísné a jsou striktně dodržovány. Pokud tedy máte podprůměrný či dokonce nulový příjem, nemáte šanci získat bankovní úvěr. Banky se tak chrání a snaží minimalizovat počet případných neplatičů. Ovšem možnost zřízení úvěru máte i Vy, a to formou nebankovních půjček.
Nebankovní půjčky, nabízené na trhu, jsou v dnešní době na vysoké úrovni a jsou velice chválené. Je mnoho firem, které takové úvěry nabízejí a nemusíte z nich mít strach. Mnoho nebankovních společností existuje na trhu řadu let, mají bohaté zkušenosti a vědí, co dnešní klienti vyžadují. Pojďme si tedy představit základní produkty, na které můžete u těchto firem narazit.
Půjčka bez doložení příjmu je jednoznačně nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším nebankovním produktem, který je pro Vás jako stvořený. Již z názvu je patrné, pro koho jsou určeny a komu cíleny. U tohoto typu půjček nemusíte předkládat doklad o výši Vašich příjmů. Půjčka bez doložení příjmů je tak ideální volbou pro všechny, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit z důvodu podprůměrného příjmu.
Dalším často vyhledávaným produktem jsou půjčky ihned na ruku. Zájem o ně je zřejmý i ze strany těch, kteří by se zřízením úvěru v bance neměli sebemenší problémy. Důvod? Zřízení bankovního úvěru trvá i déle než týden, a to z důvodu, že je nutno zkontrolovat celou řadu dokladů a potvrzení. Pokud tedy potřebujete peníze expresně, tedy ihned, půjčky ihned na ruku jsou jasnou volbou.
Samostatnou kategorii tvoří půjčky od soukromých osob. Ty nejsou nabízeny firmami, nýbrž soukromými investory. Výhoda těchto úvěrů tkví v individualitě. Půjčky od soukromých osob si můžete nastavit dle Vašich preferencí.