Přemýšlíte nad zřízením úvěru? Máte nízký příjem? Pak jedinou možnou volbou jsou nebankovní společnosti. V bance si úvěr zkrátka zřídit nemůžete, jelikož podmínky pro schvalování úvěrů jsou velmi přísné a jedna z podmínek je i dostatečně vysoký příjem. Těch, kteří si bankovní úvěr nemohou dovolit, je skutečně mnoho, nemusíte tak být rozčarováni. Nebankovní půjčky jsou dnes běžně dostupnou a využívanou alternativou, která nabízí kvalitní produkt za výhodných podmínek. Půjčky u nebankovních společností si může zřídit téměř každý, je to snadné a bezproblémové.
Půjčka bez doložení příjmů je typickým produktem, nabízeným nebankovními společnostmi. Patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější nebankovní úvěry vůbec, jelikož umožňuje zřízení půjčky i pro ty, jejichž příjmy nejsou zrovna vysoké. Půjčka bez doložení příjmů je ideální volbou pro každého, kdo si nemůže zřídit úvěr v bance. Oblíbená je u studentů, důchodců, matek na MD a převážně nezaměstnaných.
Proto se tyto úvěry často označují jako půjčky pro nezaměstnané. Se zřízením úvěru nebudete mít problémy ani v případě, nemáte-li vůbec žádný příjem. Není nahlíženo do dokladu o výši příjmů, na výdělcích tak vůbec nezáleží. Půjčky pro nezaměstnané jsou skvělou a výhodnou alternativou.
Pokud potřebujete zřídit úvěr v krátkém čase, potěší Vás půjčky ihned na ruku. Jak je z názvu patrné, vyřízení je skutečně okamžité bez dlouhého čekání. U půjčky ihned na ruku stačí jen vyplnit krátký online formulář a čekat, než peníze dorazí ne účet nebo než si je vyzvednete v kamenné pobočce.