Pokud máte nízký příjem a rádi byste si zřídili půjčku, boj o úvěr ještě vzdávat nemusíte. Ačkoliv Vám jistě banky úvěr zamítnou, existují nejrůznější alternativy, jak si zřídit kvalitní a bezpečnou půjčku. Jak je známo, banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček. Mezi ty, kterým bude půjčka jistě zamítnuta patří právě ti, kteří mají podprůměrný či nulový příjem. Řešením jsou nebankovní půjčky. Na trhu je v dnešní době skutečně velké množství nebankovních společností, které se v mnoha ohledech vyrovnávají bankám. Výběr nebankovní půjčky tak nemusí být o nic horší než výběr půjčky v bance. Je nutné vybírat takové nebankovní společnosti, které působí na trhu již řadu let, jsou osvědčené, mají mnoho spokojených klientů a přitom nabízí výhodné produkty. A jaké konkrétní produkty nebankovní společnosti nabízí?
Půjčka bez doložení příjmu je tím produktem, který Vás, nezaměstnané a všechny s podprůměrným příjmem, bude zajímat. Půjčka bez doložení příjmu je jednoznačně nejvyhledávanějším nebankovním produktem vůbec, protože nejvíce zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu. Půjčka bez doložení příjmu přináší jedinečnou možnost zřízení půjčky těm, kteří mají nízký či dokonce nulový příjem. Není vyžadován doklad o výši příjmů, půjčka bez doložení příjmu je tak vhodná i pro ty, kteří jsou nezaměstnaní.
Specifickým nebankovním produktem jsou půjčky pro ženy na md. Půjčky pro ženy na MD jsou využívané především u svobodných matek, které nejsou schopny uživit sebe i dítě jen ze sociálních přídavků. Právě proto jsou půjčky pro ženy na MD užitečné a velmi vyhledávané.
Mezi produkty, které si velmi často zřizují i ti, kteří si úvěr v bance dovolit mohou patří půjčky ihned na ruku. Žádná bankovní společnosti totiž nenabízí rychlé zřízení půjčky. Půjčky ihned na ruku jsou tak jedinou možností získání úvěr v případě, že je nutný skutečně rychle. Půjčky ihned na ruku se staly oblíbenými i vyhledávanými současně.