Pokud jste se v minulosti dostali do problémů se splácením, jistě víte, že zřízení bankovního úvěru je pro vás nemožné. Banky totiž nezřídí úvěr nikomu, kdo měl někdy problémy se splácením a octl se v registru dlužníků. Z registru dlužníků není možnost úniku, bankovní úvěry jsou vám tak navždy uzavřeny. Existuje však produkt zvaný nebankovní půjčky bez registru a zástavy, který je přímo určen všem, kteří měli nebo mají problémy se splácením.

Produkt je nabízen mnohými nebankovními společnostmi a je o ně velký zájem. Pokud totiž máte záznam v registru dlužníků, jediným možným řešením je právě tento produkt. Naštěstí se jedná o produkt kvalitní a bezpečný a nabízí takřka vše, co poskytují banky.

Nebankovní společnosti, které nebankovní půjčky bez registru a zástavy nabízí, jsou v současné době na vysoké úrovni a pomalu předhání samotné banky. Nabízené produkty jsou totiž veřejnosti přístupné, zřídit si je tak může prakticky každý, navíc se jedná o renomované společnosti s dobrým zázemím a širokým polem působnosti, jsou tak kvalitní a osvědčené.

Další alternativou jsou půjčky od soukromých osob, které jsou v současné době také velmi oblíbené. Jelikož jsou zřizovány soukromými investory, snadno se můžete domluvit na konkrétních podmínkách, které vám budou vyhovovat. Ne nadarmo jsou půjčky od soukromých osob označovány jako půjčky přímo šité na míru!

A na závěr nejrizikovější varianta – půjčky na směnku. Sami o sobě rizikové nejsou, možnost podvodu spočívá v tom, že je může nabízet každý. Pokud si však produkt vyberete pečlivě a s rozvahou, jsou půjčky na směnku kvalitním a bezpečným řešením pro každého.