Jste bývalí či současní neplatiči nebo dlužníci? Myslíte si, že pokud jste měli v minulosti problémy se splácením, zřízení další půjčky je pro vás tabu? Není tomu zcela tak. Ano, navštívíte-li banku, úvěr vám bude okamžitě zamítnutý. Bankovní podmínky jsou totiž velmi přísné a měli-li jste někdy problémy se splácením a octli jste se v registru dlužníků, bankovní úvěr již nikdy nedostanete. Tak tvrdé jsou podmínky bankovních společností.
Nezapomínejte však na nebankovní společnosti, které nabízí produkty i pro ty, kteří patří mezi rizikovou část zájemců. Tyto nebankovní společnosti využívají právě volného místa na trhu, vytvořeného bankami, mají tak stále velký přísun klientů. Tyto firmy mají dobrou pověst a bohatou historii, mnoho z nich předhání i samotné banky. Bez zbytečných okolků si představíme konkrétní produkty a další možnosti zřízení.
Půjčky bez registru a poplatku – přesně tak se nazývají půjčky určené právě pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Zatímco banky jsou v tomto ohledu velmi přísné a nezřídí úvěr nikomu, kdo má v registru dlužníků záznam, u tohoto produktu není do registru dlužníků vůbec nahlíženo. Pokud máte dluhy, nevadí to. Půjčky bez registru a poplatku budou zřízeny bez ohledu na výši dluhů. Navíc jsou nabízeny bez zbytečných skrytých poplatků či poplatků předem, při zřízení přesně víte, kolik ve výsledku zaplatíte. Nemusíte tak z tohoto produktu mít žádný strach.
Další možností jsou půjčky od soukromých osob. Jsou zřizovány soukromými investory a jejich hlavní výhoda tkví v individualitě. Jelikož se můžete se zřizovateli snadno přímo spojit, můžete se domluvit na individuálním podmínkách. Půjčky od soukromých osob nebývají nadarmo označovány jako půjčky šité na míru!
A poslední, nejrizikovějším způsobem, jsou půjčky na směnku. Ty sami o soby nejsou rizikové, možné nebezpečí tkví v tom, že je může nabízet každý. Pokud vša znáte nebo narazíte na seriozního zřizovatele s dobrou pověstí, mohou se právě půjčky na směnku stát tím nejlepším řešením.