V dnešní době je na našem trhu nespočet nebankovních společností. Jejich kvalita stoupá skutečně rychle a dokonce existují i takové společnosti, které se vyrovnávají bankám a jsou klientům schopny nabídnout mnohdy i více. Nebankovní půjčky jsou široké veřejnosti mnohem přístupnější než půjčky bankovní, protože banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček. Nebankovní společnosti využívají prázdných míst, vytvořených právě bankami a nabízí velmi přístupné půjčky s výhodnými podmínkami. Proto jsou tyto společnosti tak oblíbené a jednotlivé produkty využívané. Oblíbených nabízených produktů je hned několik, pojďme si je tedy stručně představit.
Mezi nejvyhledávanější půjčky vůbec patří bezpochyby půjčky pro nezaměstnané a půjčky bez registru a bez příjmu. Půjčky pro nezaměstnané a půjčky bez registru a bez příjmu jsou ideální volbou pro všechny, kteří by si rádi zřídili úvěr, nemohou však z důvodu podprůměrného příjmu. Půjčky bez registru a bez příjmu jsou vhodné také pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením půjčky a octli se v registru dlužníků.
Dalším typem jsou půjčky bez poplatku a bez zástavy. Půjčky bez registru, bez příjmu, bez poplatku, bez zástavy ženám na md jsou maximálně bezpečné, neplatíte totiž žádné poplatky předem ani žádné skryté poplatky během splácení. Hned při uzavírání smlouvy budete vědět, kolik ve výsledku zaplatíte. Půjčky bez zástavy a bez poplatku jsou také vhodné pro všechny, kteří nechtějí zastavit nemovitost.
Speciálním typem půjčky jsou půjčky ženám na md. Půjčky ženám na md se staly velmi vyhledávaným produktem, který pomohl již mnohým ženám v tísni. Půjčky ženám na md si nejčastěji zřizují svobodné matky s nulovým příjmem. Posledním typem půjčky jsou půjčky na směnku. Půjčky na směnku jsou nejrizikovějším úvěrem vůbec. Ale při správné volbě zřizovatele mohou být i půjčky na směnku kvalitní. Půjčky na směnku je zkrátka nutné vybírat s rozumem a s čistou hlavou.