Pokud tomu tak je, jediným ideálním řešením jsou nebankovní úvěry. Ano, banky sice nabízí kvalitní a bezpečné úvěry, jejich zřízení je však pro mnohé nemožné. Banky vyžadují celou řadu dokladů a potvrzení, máte-li nízký příjem nebo jste měli problémy se splácením, bankovní úvěr vám bude jednoznačně zamítnutý.
Pokud vaše příjmy nejsou zrovna vysoké a vy byste si rádi zřídili úvěr. Proto je půjčka bez doložení příjmů kvalitním a vhodným řešením. Tento produkt je nabízen téměř všemi nebankovními společnostmi a patří mezi nejvyhledávanější vůbec. Nejvíce zamítnutých úvěrů je totiž právě z důvodu nízkého příjmu. Pokud si i přesto chcete úvěr zřídit, půjčka bez doložení příjmů je řešením pro každého. Úvěr vám bude zřízen bez ohledu na to, jaké máte příjmy a zda-li vůbec nějaké máte. Proto je tento produkt velmi vyhledávaný i mezi nezaměstnanými.
Proto se tyto úvěry často označují jako půjčky pro nezaměstnané. Ovšem nejen nezaměstnaní, ale i studenti, důchodci či matky na MD patří k častým zájemcům tohoto produktu. Právě matky na mateřské si tento produkt velmi oblíbily, jelikož se jedná prakticky o jedinou možnost, jak mohou získat peníze a kvalitně tak uživit sebe i ratolest. Žádná banka jim úvěr v neschválí a sociální podpora státu je velmi nízká. Proto jsou půjčky pro nezaměstnané skutečně kvalitní a vhodným řešením, které pomohlo nejedné matce.
Ovšem o nebankovní úvěry je zájem i ze strany těch, kteří si bankovní úvěr mohou bez jakýchkoli problémů zřídit. Žádná banka totiž neumožňuje expresní zřízení úvěru – kontrola všech dokladů zabere nějaký čas. Proto existují půjčky ihned na ruku, které vám budou zřízeny bez zbytečného čekání. Právě půjčky ihned na ruku jsou jediným řešneím, jak získat úvěr okamžitě.