Měli jste v minulosti problémy se splácením nebo máte nízký příjem a hledáte vhodnou alternativu pro zřízení úvěru? Pak jste na správném místě, dozvíte se totiž mnoho cenných rad o tom, jaké existují produkty pro rizikové klienty a jaké jsou možnosti. Je nutné říci, že jedinou alternativou jsou produkty z nebankovní sféry. Ty jsou totiž často určeny přímo rizikovým klientům. Např. půjčky bez potvrzení o příjmu patří mezi nejvyhledávanější úvěry vůbec.

Nebankovní společnosti využívají prázdných míst na trhu, které vytvořily banky. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů, bankovní produkt si tak rozhodně nemůže dovolit každý, Největší počet zamítnutých bankovních úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu, proto je půjčka bez doložení příjmu skutečně vyhledávanou. U těchto produktů získáte úvěr bez nutnosti doložení dokladu o výši příjmů, vůbec tak nezáleží na tom, jaké máte příjmy a zda-li vůbec nějaké máte. Proto je produkt vhodný i pro nezaměstnané, kteří mají příjem nulový. Velký zájem o produkty tohoto typu je i mezi ženami na mateřské dovolené, které kromě nízkých přídavků nemají žádné příjmy a úvěr v bance si zřídit nemohou.

I nebankovní půjčky kde opravdu půjčí jsou velmi vyhledávané, protože je mnoho těch, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit z důvodu, že mají záznam v registru dlužníků. Totiž i po zaplacení všech dluhů se v registru dlužníků budete nacházet ještě několik let. Proto jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy skvělou alternativou a zřízeny vám budou bez ohledu na výši vašich dluhů.
A stejně tak i půjčka od soukromé osoby je skvělou alternativou a je určena převážně těm, jejichž představa o budoucím úvěru je ucelená. Půjčky od soukromých osob jsou zřizovány přímo soukromými investory, se kterými se můžete domluvit na konkrétním produktu. Proto jsou tyto úvěry označovány jako půjčky šité na míru.