Není žádným tajemstvím, že bankovní instituce si své klienty vybírají velice pečlivě. Zkrátka, úvěr jen tak někomu nezřídí. O své peníze se totiž bojí a snaží se minimalizovat počet těch, kteří by mohli patřit mezi neplatiče. Podmínky jsou neskutečně přísné, takže těch, kterým je půjčka v bance zamítnuta, je neskutečně mnoho. Jak tento problém vyřešit? Poměrně jednoduše.

Na trhu je velké množství nebankovních společností. Mnoho lidí si myslí, že co má přívlastek „nebankovní“, musí být nebezpečné a riskantní. Ve skutečnosti tomu tak není. Na trhu je několik společností, které jsou velice kvalitní a v mnohém předčí i banky. Hlavní pozitivní vlastnost těchto společností je snadný přístup a nenáročné podmínky na zřízení. Tyto firmy mají skutečně mnoho spokojených klientů. Na trhu působí řadu let, vybudovali si tak velkou tradici a ví, co dnešní klient od půjčky očekává.

Pro všechny neplatiče a dlužníky existuje produkt, zvaný půjčky bez registru ihned. Pokud si chcete zřídit úvěr v bance, je nahlíženo do registru dlužníků, ve kterém se nachází záznamy o tom, zda jste měli někdy v minulosti problémy se splácením. Pokud ano, úvěr vám bude zamítnutý. U půjčky bez registru ihned do žádného seznamu dlužníků nahlíženo není, vůbec tak nezáleží na tom, zda máte nějaké dluhy. Navíc, zřízení je okamžité, proto je o tento produkt zájem i ze strany těch, kteří si mohou zřídit úvěr v bance. Žádná banka neumožňuje zřízení ve velmi krátkém čase, proto ta oblíbenost. Stačí jen vyplnit online formulář a peníze budete mít na účtu ještě dnes.

A jaké konkrétní produkty doporučit? Představíme dva, které jsou velmi oblíbené a podobné. Prvním je smart půjčka, vhodná pro všechny neplatiče a dlužníky. Její zřízení je takřka okamžité, po vyplnění formuláře se žádostí můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Smart půjčka je k dispozici do výše až 50 tis. Kč. Dalším, podobným produktem, o který je také velký zájem, je home credit půjčka. Ta je známá především reklamní televizní kampani a je velice úspěšná. Home Credit půjčka je k dispozici až do výše 150 tis. Kč.