Možná byste si rádi zřídili úvěr, bankovní instituce mají však tak přísné podmínky, že vám žádost o půjčku zamítli. Nic si z toho nedělejte, takových jako jste vy je u nás spousta. Naštěstí již několik let funguje celá řada kvalitních a bezpečných nebankovních společností, které jsou dnes již na vysoké úrovni a plně se vyrovnávají bankám. Využily mezery na trhu a nabízí možnost zřízení půjčky i rizikovým klientům. V poslední době jsou stále více oblíbené nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Tyto půjčky jsou přímo určeny všem, kteří mají problémy se splácením. Jsou však vhodné i pro ty, kteří měli tyto problémy v minulosti. Banky totiž nedávají druhou šanci, pokud jste udělali krok vedle, i po splacení všech dluhů vám záznam v registru stále zůstává.

Právě proto jsou půjčky bez registru a poplatku tak oblíbeným produktem. Úvěr vám bude zřízen bez náhledu do registru dlužníků vůbec tak nezáleží na tom máte-li nějaké dluhy. A pokud je máte, nezáleží na jejich výši. Dnes je tento typ úvěru skutečně osvědčeným, obvykle se jedná o produkty bez nutnosti ručení, nemusíte mít ani obavy, že ztratíte majetek v případě nesplácení. Navíc neplatíte žádné poplatky předem nebo skryté poplatky. Platíte jen to, na čem se domluvíte již při zřízení. Možná však hledáte něco zcela jiného. A možná jsou půjčky od soukromých osob tím pravým.
O co se jedná? Jde o to, že se na půjčce domluvíte přímo se soukromým investorem, tedy s tím, kdo úvěr skutečně zřizuje. Nemusíte jednat skrze prostředníky. Z toho plyne fakt, že se můžete domluvit přesně na takových podmínkách, které vám nejvíce vyhovují a získat úvěr přímo šitý na míru. Tento typ půjčky se doporučuje pro všechny, kteří představu o svém budoucím produktu.