Stavíte dům, chcete rekonstruovat či koupit nemovitost? Tak to potom určitě přemýšlíte nad zřízením hypotéky, bez které takovou investici nedokážete zajistit. Co ale dělat, máte-li podprůměrný plat či jste bývalými neplatiči a banky Vám nechtějí hypotéky schválit? Naštěstí existují i alternativní způsoby zřízení půjčky, které jsou v mnoha ohledech i výhodnější.
Jedná se o produkt zvaný nebankovní hypotéka, který je skutečně vyžadovaný. O co se jedná? Nebankovní hypotéky je produkt, nabízený nebankovními společnostmi a oproti těm bankovním se liší tím, že si je může zřídit prakticky každý během několika minut. Nebankovní hypotéka se stala skutečně vyžadovaným produktem, který nemá konkurenci.

Jak probíhá zřízení produktu nebankovní hypotéka? Stačí vyplnit krátký online formulář se žádostí o tento úvěr, poté stačí počkat na schválení a peníze dostanete velice rychle. Pokud si myslíte, že nebankovní hypotéka není bezpečná, jste na omylu. Důležité je však správná volba. V současné době je u nás několik nebankovních společností s velmi dobrým jménem, kde je riziko podvodu prakticky nulové.
Existuje i produkt americká hypotéka, který je vhodný pro všechny, komu vyhovuje typ hypotéky ale peníze chce investovat do něčeho jiného než do nemovitosti. Americká hypotéka je tzv. bezúčelový úvěr, při zřizování tedy nemusíte uvádět, jak budete s penězi nakládat.

Americká hypotéka i nebankovní hypotéka jsou velmi žádané produkty, o které je zájem. Pokud hledáte kvalitní úvěr, výběrem jednoho ze zmíněných produktů neuděláte krok vedle.