Hypotéka je v dnešní době velmi oblíbeným typem úvěru. Jedná se o úvěr dlouhodobého charakteru s nižším úrokem. Jak je však u bankovních institucí známo, nabízené produkty rozhodně nejsou vhodné pro každého. Stejně tak je tomu i u hypotéky. Pokud byste si rádi koupili nebo jiným způsobem investovali do nemovitosti, pravděpodobně se bez hypotéky neobejdete. Jen málokdo má takové štěstí, že má potřebnou sumu pro zaplacení kompletní částky.

Pro ty, kteří si hypotéku v bance nemohou dovolit z důvodu nízkého příjmu či zápisu v registru dlužníků a následného zamítnutí máme dobrou zprávu. Existuje totiž produkt nebankovní hypotéka, která je široké veřejnosti mnohem přístupnější, je bezpečná a v mnoha ohledech i výhodnější.

Nebankovní hypotéka je produkt, který je nabízen mnohými nebankovními společnostmi. Výběr je skutečně rozsáhlý, nebude tak problém vybrat takový produkt, který Vám bude plně vyhovovat. Nebankovní společnosti využívají přísnosti bank a nabízí tak produkt nebankovní hypotéka, který ocení ti, kteří si nemohou dovolit produkt v bance. Nebankovní hypotéka je také skvělou volbou pro ty, kteří potřebují peníze skutečně rychle. Zatímco nebankovní hypotéka je zřízena velmi rychle a peníze můžete mít již během několika hodin, hypotéka v bance se zřizuje několik dnů až týdnů. Proto je nebankovní hypotéka skvělou volbou pro ty, kteří na peníze pospíchají.
Pokud byste rádi dlouhodobý úvěr s nízkým úrokem ale peníze nechcete použít pro financování nemovitostí, je k dispozici produkt americká hypotéka. O co se jedná? Americká hypotéka je bezúčelový úvěr, vhodný pro ty, kteří chtějí typ hypotéky, peníze však chtějí použít k jiným účelům. Americká hypotéka nabízí úvěr bez udání důvodu jejich využití.