Máte-li podprůměrný příjem, je jasné, že vám bankovní úvěr bude jednoznačně zamítnutý. Banky se totiž o své peníze neskutečně bojí a úvěr tak zřídí jen skutečně zaopatřeným klientům. Pokud i přesto potřebujete finanční injekci, půjčky bez příjmu jsou pravděpodobně právě tím produktem, který hledáte. Tento produkt je nabízen všemi nebankovními společnostmi a slouží právě těm, kteří by si rádi zřídili úvěr, jejich příjmy však nejsou zrovna vysoké.

Tyto úvěry jsou také označovány jako půjčky pro nezaměstnané a jsou zřizovány bez nutnosti dokladu o výši příjmu. Vůbec tak nezáleží na tom, kolik pravidelně vyděláváte a zda máte vůbec nějaké příjmy. Jedná se o vůbec nejoblíbenější produkt v oblasti nebankovních společností, jelikož největší počet zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu.
Tyto půjčky bez příjmu jsou bezpečné, jelikož je zřizují nebankovní společnosti, které u nás působí řadu let, mají bohaté zkušenosti v této oblasti, dobré renomé a především zkušenosti. Vědí tak, co dnešní klient od úvěru očekává a těmto požadavkům se snaží své produkty přizpůsobit.
O půjčky pro nezaměstnané je velký zájem i ze strany žen na MD, které nemají prakticky žádné příjmy, peníze však potřebují pro uživení sebe i ratolestí a z nízkých přídavků nejsou schopny děti uživit.

A potřebujete-li navíc získat úvěr skutečně rychle, můžete tak učinit v kombinaci s produktem půjčky do 24 hodin. Jelikož žádná banka nenabízí expresní zřízení úvěru, právě tento produkt je velmi oblíbený i u těch, kteří si úvěr v bance mohou dovolit. Zřízení půjčky do 24 hodin je velmi jednoduché, stačí jen vyplnit krátký formulář a čekat, než peníze dorazí na bankovní účet.