Existují totiž nebankovní půjčky, které, narozdíl od těch bankovních, vhodné skutečně pro každého. Pokud jste měli v minulosti problémy se splácením či máte podprůměrný příjem a chtěli jste mít půjčku v bance, určitě mi dáte za pravdu, že Vám byla zamítnuta. Banky mají totiž velmi přísné podmínky a půjčka je jen pro vyvolené. Právě proto existují nebankovní společnosti, které nabízí půjčky i těm, kteří v minulosti udělali chybu nebo jsou na tom finančně hůře.
Prvním z mnoha typů nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou určeny právě těm, kteří měli nebo mají problémy se splácením a nemohou si tak dovolit půjčku v bance. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy Vám budou schváleny bez nahlížení do registru a bez nutnosti zástavy. Určitě víte, že pokud se dostanete do registr dlužníků, již z něj není úniku. Proto jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy jediným kvalitním řešením.
Dále existují půjčky pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané jsou také velmi žádané, protože jsou přímo určené pro všechny s podprůměrným příjmem a i pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit z důvodu nízkého příjmu. Půjčky pro nezaměstnané jsou velmi bezpečné a pokud si je zvolíte u ověřených společností, žádné riziko podvodu Vám nehrozí.
A poslední typem, o kterém se dnes budeme bavit, jsou půjčky od soukromých osob jsou speciálním typem, protože bývají obvykle zřizovány soukromými investory s vyššími příjmy, které takto využívají. Půjčky od soukromých osob jsou dobré především proto, že umožňují individuální řešení půjčky. Se zřizovatelem nebývá problém se domluvit.Půjčky od soukromých osob tak bývají půjčkami šitými na míru.